Informacje o sklepie online Dzban Herbaty 

Darmowa dostawa od 129 zł

ZAMÓW HERBATĘ PRZEZ TELEFON

✆ 509 466 221

KARTA PODARUNKOWA NA 200ZŁ

DARMOWA DOSTAWA OD  129 ZŁ

  • PRÓBKI HERBAT GRATIS
  • INSTRUKCJE PARZENIA HERBAT

 

Sklep internetowy DzbanHerbaty.pl powstał w 2016 roku z myślą o wszystkich smakoszach herbaty oraz kawy. Nasza marka stara się łączyć doskonałość Produktów sprowadzanych z całego świata, które słyną z  wysokiej jakości oraz wyśmienitego, niepowtarzalnego smaku i aromatu. Picie herbaty i kawy jest głęboko wpisane w kulturę europejską, która wywarła duży wpływ na wygląd obecnych plantacji w Azji, Afryce oraz Ameryce Środkowej i Południowej.

W połączeniu z tradycją wytwarzania tych towarów na ich rodzimych terenach, uzyskujemy dostęp do najwyższej klasy Produktów, cenionych na całym świecie. Nie ma nic lepszego niż filiżanka ciepłej herbaty zimą, czy dodająca nam energii kawa wypijana codziennie rano. Warto więc zadbać o to, by produkty, które codziennie lądują na naszym stole, reprezentowały najwyższą jakość, służyły naszemu zdrowiu oraz stanowiły odzwierciedlenie symbiozy człowieka z przyrodą.

Co nas wyróżnia?

– Gwarancja szybkiej i bezpiecznej wysyłki
– wysokiej jakości herbaty sypane na wagę
– darmowa dostawa od 150 zł

Asortyment naszego Sklepu jest stale aktualizowany, a nasze herbaty i kawy są świeże i pochodzą z ekologicznych plantacji. Dzięki temu pijąc codziennie kubek naszej aromatycznej herbaty, wpływasz na ochronę środowiska najpiękniejszych rejonów świata, m.in. Amazonii.

W naszym Sklepie znajdą Państwo herbaty Czarne, Białe, Zielone, Czerwone, Owocowe oraz Ziołowe. Herbaty są sprowadzane m.in. z : Chin, Japonii, Sri Lanki, Indii, Indonezji, czy też Wietnamu. Ponadto oferujemy pyszne kawy w ziarnach sprowadzane m.in. z Brazylii, Kostaryki, Peru, Kolumbii, czy też Kenii.

W naszej ofercie są także smakowite czekolady z manufaktury, rzadko spotykane w zwykłych sklepach stacjonarnych oraz akcesoria do zaparzania i przechowywania herbaty i kawy.

Życzymy Smacznego!

Nazywam się Joanna Michałowska

Jestem właścicielką sklepu internetowego Dzban Herbaty. Herbatami zaczęłam interesować się po powrocie z wycieczki na Sri Lankę (dawny Cejlon).Tam to właśnie odwiedziłam plantację i fabrykę herbaty. Jakież było moje zaskoczenie, kiedy dowiedziałam się, że herbaty – czarne, zielone, białe- pochodzą z tego samego krzaka Camellia Sinensis.

Kolejnym zaskoczeniem była informacja, że każdą z herbat parzy się w różnej temperaturze i różnym czasie. A największym zaskoczeniem były smaki herbat -od bardzo cierpkich do łagodnych, wręcz niebiańskich. Herbaty parzyło się w dzbankach zalewając susz odpowiednią temperaturą wody a nie zanurzając torebki do czego, do tamtej pory, byłam przyzwyczajona.

Po powrocie zaczęłam czytać różnego rodzaju publikacje na ich temat i poszerzać swoją wiedzę. I tą wiedzą chciałam się z Państwem podzielić.

Mam nadzieję, że sprostam Państwa oczekiwaniom.

 

 

Joanna Michałowska Właścicielka Dzban Herbaty
0