Zaznacz stronę

DzbanHerbaty.pl – sklep internetowy Herbaty, akcesoria

Sklep internetowy DzbanHerbaty.pl powstał w 2016 roku z myślą o wszystkich smakoszach herbaty oraz kawy. Nasza marka stara się łączyć doskonałość Produktów sprowadzanych z całego świata, które słyną z  wysokiej jakości oraz wyśmienitego, niepowtarzalnego smaku i aromatu. Picie herbaty i kawy jest głęboko wpisane w kulturę europejską, która wywarła duży wpływ na wygląd obecnych plantacji w Azji, Afryce oraz Ameryce Środkowej i Południowej.

W połączeniu z tradycją wytwarzania tych towarów na ich rodzimych terenach, uzyskujemy dostęp do najwyższej klasy Produktów, cenionych na całym świecie. Nie ma nic lepszego niż filiżanka ciepłej herbaty zimą, czy dodająca nam energii kawa wypijana codziennie rano. Warto więc zadbać o to, by produkty, które codziennie lądują na naszym stole, reprezentowały najwyższą jakość, służyły naszemu zdrowiu oraz stanowiły odzwierciedlenie symbiozy człowieka z przyrodą.

Asortyment naszego Sklepu jest stale aktualizowany, a nasze herbaty i kawy są świeże i pochodzą z ekologicznych plantacji. Dzięki temu pijąc codziennie kubek naszej aromatycznej herbaty, wpływasz na ochronę środowiska najpiękniejszych rejonów świata, m.in. Amazonii.

W naszym Sklepie znajdą Państwo herbaty Czarne, Białe, Zielone, Czerwone, Owocowe oraz Ziołowe. Herbaty są sprowadzane m.in. z : Chin, Japonii, Sri Lanki, Indii, Indonezji, czy też Wietnamu. Ponadto oferujemy pyszne kawy w ziarnach sprowadzane m.in. z Brazylii, Kostaryki, Peru, Kolumbii, czy też Kenii. W naszej ofercie są także smakowite słodycze, rzadko spotykane w zwykłych sklepach stacjonarnych oraz akcesoria do zaparzania i przechowywania herbaty i kawy.

Życzymy Smacznego!

Właścicielem Sklepu DzbanHerbaty.pl jest:

DZBAN HERBATY Joanna Michałowska

siedziba:

Janowskiego 36

02-784 Warszawa

NIP: 951 134 28 58

REGON: 015317024

0
X