Lecznicze właściwości zielonej herbaty

Znane są doskonale lecznicze właściwości zielonej herbaty. W chwili, gdy moc imbiru połączona zostanie ze zbawiennym działaniem tej niezwykłej herbaty, możemy liczyć na wspaniałe efekty.

Zielona herbata z imbirem – czy działa na odchudzanie?

Zielona herbata delikatnie pobudza oraz wspiera nasz organizm. Już dawno doceniono ją jako wyjątkowy środek, który w naturalny sposób pomaga oczyścić organizm ze szkodliwych toksyn. Imbir jest natomiast ceniony jako środek skutecznie poprawiający krążenie. I imbir i zielona herbata mają bardzo dobry wpływ na proces przemiany materii, zatem zajmują ważne miejsce w wielu kuracjach odchudzających.

Herbata zielona z dodatkiem imbiru jest więc i cennym lekiem, który w naturalny sposób wspiera cały nasz organizm, i wspaniałym środkiem odchudzającym, który może zaskoczyć podwójną skutecznością oraz ciekawym smakiem. Dla miłośników zdrowego stylu życia oraz dla tych, którym zależy na pięknym wyglądzie, taki duet jest cennym wsparciem w codziennej walce o dobrą formę i lepsze samopoczucie.

Imbir główne właściwości
Od lat wiadomo, że imbir jest jednym z najwspanialszych leków, jakie stworzyła natura.

Imbir zawiera głównie olejki eteryczne. To one nadają ten charakterystyczny zapach.  Ma też właściwości rozgrzewające i wzmacniające naszą odporność. Dlatego tak często przypominamy sobie o tej przyprawie jesienia i zimą. Pomocny w walce z górnymi drogami oddechowymi, przeziębieniem. Kobietom w ciąży pomagają uporać się z nudnościami. Imbir idealnie komponuje się z herbatą, miodem, kardamonem. Imbir też współgra z herbatami mrożonymi – dodają energii i orzeźwiają.

0